NEJVĚTŠÍ RADOST UDĚLALA O ČTVRTÉM LEDNOVÉM VÍKENDU KLUBU FC TANGO HODONÍN JEHO REZERVA ŽEN!

05.02.2019 | Jiří Štěrba

V sobotu se v dubňanské hale Želva odehrálo první kolo ženské divize E (jih Moravy) ve futsalu, kde startuje i FC Tango Hodonín B. A právě tento celek udělal funkcionářům i fanouškům hodonínského klubu největší radost, protože oba své souboje vyhrál a usadil se tak v popředí divizní tabulky!

ŽENY: DIVIZE E – 1. KOLO:

Prvním mačem byl duel s Kotvrdovicemi, které sice vedly 1:0, ovšem Hodonín se zdravě naštval a dokázal v dalším průběhu hry nepříznivé skóre definitivně otočit ve svůj prospěch.

„Po inkasovaném gólu jsme konečně začali předvádět lepší hru, se kterou přišly i branky v síti soupeřek. Bylo ale vidět, že některé holky se s futsalem teprve seznamují, navíc chybí tím pádem větší sehranost a určitě by do budoucna nebylo na škodu, kdyby se některé hráčky více dostávaly do tréninkového procesu. Je to tak, že co se v tréninku naučíš, můžeš pak zúročit v samotném utkání,“ je přesvědčený kouč FC TANGO HODONÍN B MIROSLAV BARTYZAL.

S Ocmanicemi nevyšel rezervě hodonínského Tanga první poločas, ovšem vše zachránila druhá půle této vyrovnané bitvy.

„První poločas nebyl podle mého gusta. Určitě pomohl přestávkový pohovor k hráčkám, které po obrátce začaly hrát konečně futsal a nejenom obyčejnou nakopávačku! Najednou naše děvčata věděla co a jak mají hrát, takže nakonec po tomto utkání musím konstatovat, že jsem byl spokojený,“ hlásil kormidelník FC TANGO HODONÍN B MIROSLAV BARTYZAL.

VÝSLEDKY FC TANGO HODONÍN B:

1. ZÁPAS:

HODONÍN B – KOTVRDOVICE 3:1 (0:0), góly HO: Sára Hujňáková 2, Kateřina Trusková.

2. ZÁPAS:

HODONÍN B – OCMANICE 3:2 (0:1), branky vítězek: Kateřina Trusková 2, Alexandra Blahová.

DIVIZNÍ TABULKA PO PRVNÍM KOLE:

1. FC TANGO HO B 2 2 0 0 6:3 6

2. Ocmanice 2 1 0 1 6:4 3

3. Kotvrdovice 2 0 0 2 2:7 0

Druhé kolo divize E je na pořadu v neděli 10. února 2019 a bude sehráno na palubovce v Jedovnici.

Muži A | Neděle 04.08.2019, 09:00
FC Tango "A" - Barabéri