A tým

NAPROSTO ZBYTEČNÁ BODOVÁ ZTRÁTA NA SEVERU MORAVY! TŘETÍ PROHRA HODONÍNSKÉHO TANGA V TÉTO SEZÓNĚ!!

11.12.2018 | Jiří Štěrba

Hosté opět ukázali, jak se dají zbytečně ztratit druholigové body.  Celý článek

DALŠÍ VÝHRA TANGA „A“ PŘIKLEPLA TÝMU PRŮBĚŽNÉ TŘETÍ MÍSTO V DRUHOLIGOVÉ TABULCE

03.12.2018 | Jiří Štěrba

Po zbytečné bodové ztrátě na severu Moravy v minulém kole (remíza 6:6 v Třinci) hostilo Tango v hale TEZA tým z Dolních Louček, který vznikl vlastně ze zrušeného Atrapsu Brno, takže je v této sezoně nováčkem druhé nejvyšší futsalové soutěže u nás. Celý článek

PŘED ZÁPASEM BYCHOM BOD BRALI, PO SOUBOJI NA SEVERU MORAVY JE TO ALE NAKONEC ZTRÁTA!

27.11.2018 | Jiří Štěrba

Cestou za pátečním soupeřem došla řeč na možný bodový zisk u bývalého ex-ligisty, který hrál nejvyšší futsalovou soutěž v Česku v minulé sezóně 2017-2018, ovšem po odehraných čtyřiceti minutách došli Hodoňané k závěru, že zisk bodu ze třinecké palubovky je nakonec v tomto případě málo. Celý článek

DRUHÝ TĚSNÝ A TOTOŽNÝ VÝSLEDEK V ŘADĚ ZA SEBOU!

17.11.2018 | Jiří Štěrba

Druhý stejný výsledek A mužstva Tango Hodonín se zrodil během posledních dvou domácích zápasů. Po minulé výhře 3:2 nad Opavou psali totožný výsledek do Zápisu o utkání i sudí o třetím listopadovém pátku, kdy na jih Moravy zavítali futsalisté z menší obce na Novojičínsku, kde žije 647 obyvatel.  Celý článek

MÍSTO POHODOVÉ VÝHRY Z TOHO BYLY NAKONEC NERVY AŽ DO POSLEDNÍCH SEKUND!

08.11.2018 | Jiří Štěrba

Katastrofální neproměňování obrovských šancí, především ve druhém poločase, stálo hráče Tanga a jejich příznivce opět slušnou porci nervů. Poslední dvě utkání se nesou v tomto duchu, což dělá z relativně jasných zápasů zbytečné drama. Celý článek