Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

A tým

NOVÝ LODIVOD TANGA HODONÍN – RADIM VLČEK - POSKYTL NAŠEMU WEBU PRVNÍ ROZHOVOR

07.08.2019 | Jiří Štěrba

HODONÍN – Přišel na jih Moravy, aby zachránil 1. futsalovou ligu: to je v podstatě jediný úkol, který má nový trenér na lavičce ligového nováčka FC TANGO HODONÍN.

Po skončení „Turnaje Česko-Slovenského přátelství,“ který se hrál v Hodoníně, jsme mu položili několik otázek a mohl tak vzniknout tento rozhovor.

Celý článek

 
 

FC TANGO HODONÍN „A“ SKONČILO NAKONEC NA ČTVRTÉ TURNAJOVÉ POZICI!

07.08.2019 | Jiří Štěrba

HODONÍN – O prvním srpnovém víkendu tohoto roku patřila víceúčelová sportovní hala TEZA v Hodoníně mužskému futsalu. Do Hodonína totiž zavítal již 12. ročník Turnaje Česko-Slovenského přátelství, který se odehrál ve dvou skupinách.

Mimochodem loni se radovali z prvenství futsalisté Litoměřic, dva roky dozadu pak oslavy zažil Hodonín, neboť vítězem 11. ročníku tohoto turnajového klání s mezinárodní účastí se stalo FC TANGO HODONÍN! Celý článek

 
 

Tango se vrací do 1. futsalové ligy !!!

23.07.2019 | Jiří Štěrba

VÝTEČNÁ ZPRÁVA PRO FUTSALOVÉ FAJNŠMEKRY V NAŠEM REGIONU. OD ZÁŘÍ SE BUDE CHODIT V HODONÍNĚ NA 1. A 2. FUTSALOVOU LIGU!

 

HODONÍN – Tento měsíc grémium ligových futsalových klubů v Praze definitivně rozhodlo o tom, že ve městě na řece Moravě (v HODONÍNĚ) se od nastávající sezony bude opět chodit na nejvyšší futsalovou soutěž po dvou letech! Navíc postoupilo i „B“ mužstvo FC Tango Hodonín, které bude hrát od září 2019 místo divize 2. ligu – skupinu Východ.  Celý článek

 
 

ZÁVĚR V REŽII DOMÁCÍHO TANGA, KTERÉ NAKONEC VYHRÁLO ROZDÍLEM TŘÍ GÓLŮ!

19.03.2019 | Jiří Štěrba

Úvod byl v režii domácích, když nejprve Marek Buc ve druhé minutě netrefil odkrytou branku soupeře, aby o minutu později Tomáš Horváth napálil ve výhodné pozici jen břevno branky Třince.

Celý článek

 
 

VÝHRA NA PALUBOVCE TÝMU Z KONCE DRUHOLIGOVÉ TABULKY

10.03.2019 | Jiří Štěrba

Větší bodový rozdíl mezi oběma týmy sice více favorizoval hodonínské Tango, ale jeho hráči cestovali na sever Moravy s menším optimismem, protože zrovna forma není u nich právě top a navíc s tímto soupeřem mají pasivní bilanci.

Přesto hosté nakonec potvrdili mírnou roli favorita, když samotný zápas byl zbytečně nervózní, na čemž měli výrazný podíl i oba rozhodčí, kteří pískali oboustranně hodně falešně!

Celý článek

 
 
 
 
 

Archiv článků

Utkání
Muži A | Neděle 04.08.2019, 09:00
3. kolo
3:4
FC Tango "A" - Barabéri
 
Muži A | Neděle 04.08.2019, 15:00
4. kolo
1:6
FC Tango "A" - Česká Lípa
 
Muži A | Pátek 30.08.2019, 20:00
1. kolo
VS.
FC Tango "A" - Ž. Vlci
 
Muži A | Pátek 06.09.2019, 20:30
1. kolo
VS.
FC Tango "A" - Interobal
 
 
FC Tango Hodonín - kontakt: tangohodonin@gmail.com RSS