B tým

POSLEDNÍ TŘI ZÁPASY VYHRÁLI, TAKŽE NAKONEC JE Z TOHO ŠESTÁ PŘÍČKA!

19.03.2019 | Jiří Štěrba

Poslední tři zápasy v tomto soutěžním ročníku „B“ týmu Tanga Hodonín náramně vyšly, když zejména se nečekala jasná výhra ve 20. kole v poměru 7:3 na palubovce prvních Klobouček!

Celý článek

Překvapivá výhra "Benfiky" na palubovce suveréna divize!!!

10.03.2019 | Jiří Štěrba

Velké překvapení se zrodilo ve sportovní hale ve Vyškově, kde jasně vedoucí celek divizní tabulky nestačil na rezervu hodonínského Tanga a připsal si tak čtvrtou porážku v tomto soutěžním ročníku!

MEZI STŘELCE SE ZAPSAL I GÓLMAN VÍT SOUKUP!

Celý článek

BÉČKO JIŽ PROHRÁVALO 1:4, NAKONEC SE ALE SOUPEŘI O BODY PODĚLILI!

05.02.2019 | Jiří Štěrba

Nevídaná zápletka byla k vidění v sobotu večer v hale TEZA Hodonín. Hosté z Blanska totiž přijeli na jih Moravy pouze v šesti hráčích, přesto lehce vedli v 16. minutě 4:1! Celý článek

MIZÉRIE PŘED VLASTNÍMI FANOUŠKY. TAK BY TO TEDY NEŠLO!

Domácí rezerva v pátek večer sice dvakrát vedla (1:0, 2:1), ale to je snad jediné pozitivum z tohoto jinak hodně nevydařeného souboje. Hosté z Brna přijeli k zápasu pouze se šesticí hráčů (včetně gólmana), přesto stačili odevzdaným domácím „bojovníkům“ vzdorovat po celých čtyřicet minut, navíc si ale odvezli i hodně nečekané tři body.  Podle průběhu hry je třeba ale sportovně přiznat, že výhra brněnského Kalábka je naprosto zasloužená a pro domácí to znamená za toto sportovní představení VELKÝ PALEC DOLŮ!  Celý článek

NEVYROVNANÉ VÝKONY PROVÁZÍ V DIVIZI E „B“ TÝM TANGA HODONÍN

23.01.2019 | Jiří Štěrba

FC Tango Hodonín B hraje v poslední době jako na houpačce. V posledních pěti zápasech divize E dvakrát vyhrál, ale ve třech případech odcházel z palubovky jako poražený celek při průběžném skóre 17:23. Nestabilní výkonnost prokázali Hodoňané i o víkendu ve Vyškově, kde zbytečně odevzdali všechny tři divizní body.